Mimari

Tasarım

Mimarî ve İç Mimarî tasarımlarda kendine has diliyle işlevsellik ve estetiği harmanlayan Arkh Studio, Anadolu’nun 15 bin yıllık mimarlık geleneğinin geleceğe uzanan köprüsünü inşa etmektedir.

Arkh Studio, sektörde 10 yılı aşkın tecrübeye sahip üst kadrosuyla her alanda mimarî proje gereksinimlerini karşılamak üzere hizmet vermektedir. Aynı zamanda bir yazılım ve teknoloji firması olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanarak, sürekli gelişen çağın gereklerini takip etmek bir yana, bir adım önde olmayı ilke edinmiştir.

3D Görselleştirme

Arkh Studio, ödün vermeden üretmek ilkesini benimser. Kaliteden ödün vermeden hız, gerçekçilikten ödün vermeden estetik, nitelikten ödün vermeden nicelik mümkündür.

*Aşağıdaki görsellerin mimarî projeleri ilgili firmalara, 3D tasarımları Arka Studio’ya aittir.

Akademik Altyapı

Arkh Studio üst kadrosunun akademik kimliğinin yanında, bir teknopark girişimi olmanın getirisi olarak, her branştan akademik uzmanlara ulaşan bir network hem danışmanlık hem de bilimsel altyapı temelinde büyük destek sağlamaktadır.

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında projelere can veren Arkh Studio, her gün genişleyen portföyüyle büyümeye devam etmektedir.