ARKH STUDIO

Birbirinden uzak addedilen rekonstrüksiyon ve tasarım uzmanlık alanlarını doğru konseptler dahilinde harmanlayan Arkh Studio, 10 yılı aşkın dijital sanat deneyimini 20 yıllık akademik tecrübeyle birleştiren bir üst kadroya sahiptir.

Gerçekçilikten ödün vermeyen yeniden kurmalar, dijital sanatçıların ellerinde mitolojik çağların yansımalarına dönüşüyor.

Panel 1

Vizyon

Arkh Studio on yılları bulan meslekî tecrübesini, dijital görselleştirme odağında, farklı alanlara yansıtmayı hedeflemektedir. Mimarî Proje, Grafik Tasarım, 3D Görselleştirme, Sanal Gerçeklik ve Dijital Miras, Rölöve, Restorasyon ve Restitüsyon Projeleri gibi alanlarda, günün değil yarının kalitesinde hizmet ve içerik üretmek, Arkh Studio vizyonunun tanımıdır.

Dijital Miras ile geçmişe yaptığımız zaman yolculuğu bizi geleceğe ulaştırdı; ama vizyonumuz daha da ileriye uzanıyor.

Panel 2

Misyon

Arkh Studio, dijital görselleştirme ve mimari tasarım sektörlerinin yanında Kültürel Miras Yönetimi ve Kültür Turizmi alanlarında da ileri teknolojinin adaptasyonunu kendine görev edinmiştir. Anadolu Kültür Mirasının yeni çağın dijital gereklilikleriyle harmanlanması, Dijital Miras kavramının eşsiz kültür varlıklarımızla tanışması ve Türkiye başta olmak üzere her noktadan içerik üreticinin el ele vererek Dijital Miras hazinesini daha da zenginleştirmesi, Arkh Studio’nun öncelikli amacıdır.

Anadolu Kültür Mirasının dijital evrimine hep birlikte yön veriyoruz!

Panel 4 Yer Tutucusu